CELÝ SVĚT JE JEVIŠTĚ - JEVIŠTĚ JE CELÝ NÁŠ SVĚT

Profil společnosti

Divadelní a jevištní technologie

Strojírenská výroba

Řídicí systém

Poptávka

Volná místa / VŘ

V současné době nabízíme tyto volné pozice:

MONTÉR

Podrobný popis nabízených pozic níže. V případě zájmu zasílejte životopis s průvodním dopisem na e-mailovou adresu prace[at]eststage.com.
Kontaktní telefon: 606 637 619.

Kontaktní osoba: Hana Přibilíková

MONTÉR

Pro montáže divadelních technologií a s tím souvisejících ocelových konstrukcí hledáme montážní pracovníky se znalostí německého nebo anglického jazyka. Montážní práce jsou realizovány ve vnitřních prosotrách budov a převážně v zahraničí (Rusko, Bělorusko, Polsko, Německo, Rakousko a Slovensko), ale i v Česku.

Co budete dělat?

Montovat jevištní technologie dle výkresové dokumentace od ocelových konstrukcí přes jednoduché pohybové a zvedací mechanismy, kladkové systémy až po zvedané plošiny a konstrukce na šroubových, lanových nebo řetězových mechanismech s přesnými drahami.

Co od Vás očekáváme?

  • zručnost, samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu
  • zdravotní předpoklady pro práci ve výškách
  • základní znalosti práce PC
  • řidičské oprávnění sk.B
  • znalost německého nebo anglického jazyka na komunikativní úrovni nutná

Co Vám nabízíme?

  • zajímavou a perspektivní práci přednostně na HPP, případně ŽL nebo DPČ
  • moderní strojní vybavení
  • kvalitní pracovní a ochranné pomůcky
  • dopravu na místo montáže a v místě montáže zdarma
  • ubytování v místě montáže zdarma
  • stravné při zahraničních cestách dle zákonných předpisů
  • možnosti dalšího vzdělávání, zvýšení kvalifikace